fbpx
CiHAN
loading...

İstediğiniz tarihte, 90 dakikalık çekim süreci boyunca birlikteyiz. Gerçek hayatı akarken, şehrin içinde istediğiniz yerde, zamanı fotoğrafla durduruyoruz.

Çekim süresi boyunca, doğal pozlandırmaları farklı çekim teknikleri kullanarak, gerçek zamana ait mükemmel kareler ile AN’ı kaydediyoruz. Ayrıca, çekim süresinde çekmiş olduğumuz video görüntülerini,
size özel sinematik ve öyküsel biçimde kurgulayarak, keyifle izleyecebileceğiniz, sosyal medya da zevkle paylaşacağınız 1 Dakikalık Instagram klibini yanında hediye olarak veriyoruz.

Hiç ara vermeden her anınızı çektiğimiz tüm fotoğrafları dijital ortamda size teslim ediyoruz. Ayrıca çekilen fotoğrafların içinden sizin seçmiş olduğunuz 1 Fotoğrafı 50x70cm Kanvas Tablo yapıyoruz.

Bu paketi seçerek fotoğraf çektirmek için; sizin bahaneniz ne olacak?

Çekim içeriği ve programı SOSYAL PAKET ile aynı:)

Farkı; çekilen fotoğrafların içinden sizin seçmiş olduğunuz 30 fotoğraftan hazırladığımız, 30x60cm ebadında Panoramik Albüm ile teslim etmemiz.

Bu güzel paket ile, kendinizi kamera önünden alamayacaksınız:)

Kısa film paketi ile festivallerden ödül almayacaksınız belki ama daha önemlisi kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendireceksiniz.

İstediğiniz yerde, anlaştığımız tarihte buluşalım… Siz kendinizi An’a bırakın. Bir her saniyesini kaydedelim. Özel teknikler ile çektiğimiz video görüntülerinden,
size özel kurgu kullanarak, keyifle izleyeceğiniz 3-4 dakikalık kısa film ile sizi anlatalım.

Hazırlanın; filminizi çekiyoruz.

Unutmadan; ekibimize bir kişi daha dahil ederek, ayrıca SOSYAL PAKET veya EKSTRA PAKET’ide seçiminize ekleyebilirsiniz…

Call Now ButtonŞimdi Ara