fbpx
CiHAN
loading...

GÜZEL GÜNLER

Hayata ilk olarak hazırlanmaya başladığımız okul yıllarının da her anı özel…

Herkes ilkokul gününü mutlaka hatırlar. İlk öğretmeninin ismi, ilk okul arkadaşının ismi, ilk okuduğu okulun adını…Herkes hatırlar ve hatırlandığı zaman özlem ile birlikte yüzlerde istemsiz bir gülümseme olur.

Okul yılları güzeldir…Ve önemli…

Öğrencilere ve Okullara özel hazırladığımız, profesyonel çekim programları ve fotoğraf ürünleri ile öğrencilik günlerini, tüm duyguları aynı anda hissederek eksiksiz hatırlayacaksınız…

Okul günleri heyecanlarını stüdyolarımızda özel teknikler ile fotoğrafladığımız gibi, ayrıca, özel konseptler oluşturarak okullarda kurduğumuz stüdyolarda veya belirdiğimiz lokasyonda dış çekim seçeneklerimiz ile, tüm anıları muhteşem fotoğraflar ile ölümsüzleştiriyoruz.

ÇEKİM KONSEPTLERİ ve PAKETLERİMİZ

OKULA BAŞLADIM

ÖZEL KONSEPTLİ ÇEKİMLER

MEZUNİYET

Öğrenciler ile yaptığımız çekim programımızda, bireysel fotoğraf çekimleri yaptığımız gibi, seçilen paket dahilinde arkadaşları ve öğretmenleri ile de çekimler yaparak, okul günlerini eksiksiz hatırlatacak fotoğraf çekimleri ile, An’ı geleceğe aktarıyoruz.

Çekim programına ve konseptlerine uygun olara geliştirilen, geniş seçeneklerde farklı tasarımlara sahip geniş ürün yelpazemizi gördüğünüzde; karar vermeniz zor olacak…

Bizimle iletişime Geçin

Sizde bu mutlu gününüzü ölümsüzleştirmek istiyorsanız bize ulaşın.
    SOSYAL MEDYA SAYFALARIMIZ
    Call Now ButtonŞimdi Ara