fbpx
CiHAN
loading...

Hayatınızın “EN ÖZEL” ve “EN GÜZEL” gününde, tüm hazırlıklarınızı titizlikle ve heyecanla yaptınız. Tüm hazırlıklarınızı size gelecekte hatırlatacak tek şey; FOTOĞRAF…

Telaş, mutluluk, sevinç, hüzün, Aşk…

O gün; tüm duyguları aynı anda hissedersiniz. Kendinizi tüm streslerden arındırarak, en özel gününüzü, en güzel şekilde yaşamak istersiniz.

Günün ilk ışıklarınından itibaren, bizde yanınızda olarak, tüm duygularınızı birlikte hissedeceğimiz gibi, hem fotoğraf hem de video çekimleri ile hikayenizi birlikte anlatacağız.

Bu sizin hikayeniz.Bu hikayenin başrolü sizsiniz…

En özel gününüzde, sabahın ilk ışıklarında sizinle buluşarak heyecanınıza ortak oluyoruz.

Çekime, kuaför hazırlıklarınızdan başlıyoruz.Arkadaşlarınız ile yaptığınız mini partide, gün içerisinde giyeceğiniz sabahlıklar ve tarzınıza uygun elbiseler ile, geleneğimiz olan kız alma ve kuşak bağlamada yaşadığınız tüm duygu değişimlerinizde, düğün yerinizde veya doğada yaptığımız size özel çekimlerde ve sonrasında o gününüzün en son anına kadar yanınızdayız.

Çekim süresi boyunca Çekilen tüm görüntüler, size özel şekilde kurgulanarak, hazırlanıyor ve size tekrar tekrar izlemek isteyeceğiniz 4-5 dakikalık Film Tadında hikayenizi keyifle izlemek kalıyor.

Çekim süresi boyunca çektiğimiz fotoğraflarınızın içinden, sizin seçmiş olduğunuz karelerden Panoramik Albümünüzü hazırlıyoruz.

Panoramik Albüm Paketinizi ,Sizin için 1 Adet 30x80cm Panoramik Albüm, Sevdiklerinize vermeniz için 2 Adet Orta Boy Albüm, 1 Adet Albüm Kutusu, evinizin en güzel köşesine asmanız için 2 Adet 50×70 Kanvas Tablo ve çekilen tüm fotoğrafların dijitalleri içeriği ile teslim ediyoruz.

Call Now ButtonŞimdi Ara